Dárkovy poukaz

Přírodní slatinný zábal

Slatina je přírodní materiál, který vzniká biotransformací organických materiálů v půdě. Pokud je použita na přírodní zábaly, jedná se o několikacentimetrovou vrstvu zpracovaného a prohřátého materiálu, kterým jsou tělesné partie obloženy a poté na 20 minut překryty zábalem. Prostřednictvím vysoké teploty a doby působení se vytváří hloubkové teplo, které uvolňuje svaly, odplavuje zánětlivé zplodiny z tkání, regeneruje tkáně, stabilizuje nervový systém, působí protizánětlivě a stimuluje látkovou výměnu. Vzhledem k pozitivnímu účinku na kůži a podkoží je zábal využíván i pro kosmetické účely a boj s celulitidou.

Přírodní slatinný obklad (plástve)

Slatinné plástve jsou ze stejného přírodního materiálu jako zábaly s tím rozdílem, že jsou tvořeny vrstvou slatiny umístěnou mezi 2 membrány. Membrána, kterou se plástev přikládá na kůži, je propustná a umožní působení přírodních látek na povrchu těla. Na nepropustnou membránu se přikládá tepelný nosič, který zajistí zahřátí a prokrvení vybraných partií. Slatinný obklad působí protizánětlivě, regeneračně, zvyšuje cirkulaci krve ve tkáních, redukuje bolesti a křeče a má kosmetický efekt.

Parafínový zábal rukou / Parafínové rukavičky

Jde o aplikaci parafínu na pokožku rukou a zápěstí s blahodárným účinkem na drobné klouby ruky, kůži a nehtová lůžka. Ruce několikrát po sobě ponoříme do parafínu a vytvoříme tak na pokožce teplý parafínový film. Poté jsou ruce zabaleny do plátna a ponechány v zábalu. Aplikací parafínových zábalů dosáhneme změkčení ztvrdlé kůže nad drobnými klouby rukou, zjemníme pokožku, zlepšíme pohyblivost a redukujeme bolestivost drobných kloubů rukou, prokrvíme a tím i vyživíme nehtové lůžko a zlepšíme trofiku nehtů.

Liftingový zábal ve vodním lůžku BABOR

Regenerační komplex látek se nanáší na pokožku celého těla. Substance je jemně vmasírována do pokožky a působením speciálního vodního lůžka SoftPack, zajistí ideální vstřebání komplexu regeneračních látek.

Celotělový regenerační zábal

Jde o regenerační ošetření těla produkty s blahodárným účinkem na pokožku. Zábal pokožku prokrví, hydratuje a zjemní. Procedura pomáhá odpočinout tělu i mysli. (Zábal jogurtový, olivový, levandulový, medový apod.)

Lázně Bělohrad

Lázně Bělohrad

Malebné městečko Lázně Bělohrad leží v podhůří Krkonoš v nádherné, ekologicky čisté kotlině. Na jihozápadě je chráněno modravým hřebenem Chlumu, na severu se vypíná Kamenná hůra, od západu hledí zříceniny hradů Kumburk a Bradlec i hora Tábor.
Tree of Life ****

Tree of Life ****

Dopřejte si lázeňský pobyt v luxusním hotelu Tree of Life****, ve kterém na Vás čekají prvotřídní lázeňské procedury, volný vstup do hotelového bazénu a Organic Spa a komfortní ubytování.